Kiedy śmierć następuje w miejscu innym, niż miejsce zamieszkania danej osoby, konieczny jest transport jej ciała. W takim przypadku zawsze można liczyć na Zakład Pogrzebowy Arka w Olsztynie, który posiada nowoczesne samochody pogrzebowe przystosowane do przewozu ciała zmarłego, zgodnie z określonymi wymogami.

Służymy osobom prywatnym, ale obsługujemy także domy opieki, szpitale, prywatne kliniki, hospicja oraz inne podmioty, wszędzie wykonując czynności niezbędne do bezpiecznego transportu, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Firma Arka takie zlecenia wykonuje na terenie całego kraju, głównie w województwie warmińsko-mazurskim, Olsztynie i okolicach. Realizowane są także międzynarodowe przewozy zmarłych poza Polską. Jeśli zachodzi taka potrzeba, firma Arka podejmuje się także sprowadzania osoby zmarłej lub urny z prochami po kremacji do Polski.

przyjmujemy zgłoszenia całodobowo

Całodobowa pomoc

Pracownicy firmy Arka zapewniają profesjonalny i dyskretny przewóz ciała zmarłego do chłodni. Zadanie to zawsze wykonywane jest z przeogromnym szacunkiem względem zmarłego oraz ze zrozumieniem i współczuciem wobec jego rodziny. Zlecenia na eksportację ciał zmarłych przyjmowane są przez Zakład Pogrzebowy Arka w Olsztynie całodobowo – pod numerami telefonów 605 635 908 lub 605 665 909.