Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
5 wpisów.
Barbara napisał/a 23.05.2023
Serdecznie podziękowania za pochówek mojego Taty i Dziadka, profesjonalna obsługa pracowników zakładu oraz życzliwi i pomocni właściciele i pracownicy. To był nasz drugi pochówek w tym zakładzie. Usługi Pogrzebowe Arka godny polecenia.
Bożena P. napisał/a 22.05.2023
Firmę Pani Michałowskiej zna u nas na osiedlu każdy, Panie są przemiłe bardzo uczciwie informują co ile kosztuje. Mi Pani sama doradziła co wybrać żeby zmieścić się w kwocie a żeby było ładnie. Polecam z czystym sercem
Szymon G. napisał/a 04.04.2023
Do tej pracy potrzeba delikatności… Mogę tylko powiedzieć, że tutaj ją znaleźliśmy. Jak również uczciwość i profesjonalizm. Dlatego serdecznie dziękujemy całemu personelowi firmy Arka, bo staliście się dla nas jak bliscy.
Hanna W. napisał/a 04.04.2023
Arka Olsztyn jest naprawdę do dyspozycji 24 godziny na dobę. Musiałam zadzwonić w nagłej sprawie późnym wieczorem i zareagowali bardzo serdecznie. Błyskawicznie dotarli na miejsce, gdzie nastąpił zgon mojego teścia i profesjonalnie zajęli się organizacją pogrzebu. Polecam.
P. Z. Falińscy napisał/a 12.12.2022
Profesjonalny personel firmy Arka z Olsztyna pomógł nam w bardzo trudnym okresie pogrzebu naszego taty Roberta. Od każdego z pracowników otrzymywaliśmy ogromne wsparcie od początku do samego końca.