Wśród najczęściej wybieranych form pochówku jest pogrzeb z trumną i konduktem. Niezależnie od wyznania, w polskich rodzinach od wielu lat zakorzeniona jest właśnie ta forma ceremonii pogrzebowej.

Zakład Pogrzebowy Arka, dzięki wielkiemu zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu, zorganizuje dla Państwa perfekcyjny pogrzeb z udziałem trumny. Personel zakładu wesprze Państwa w każdej sytuacji i trudzie związanym z podjęciem decyzji. Bez najmniejszego problemu każda osoba zwracająca się do firmy pogrzebowej z Olsztyna otrzyma ostatnie pożegnanie Członka rodziny zorganizowane na najwyższym szczeblu jakości i przygotowania.

Oferujemy Państwu szeroki wybór trumien zrobionych z przeróżnych, jednak dalej najlepszej jakości, trumien. Dzięki temu spełnione zostaną nawet najbardziej wymagające oczekiwania rodzin pogrążonych w żałobie. Cała ceremonia odbywa się pod czujnym okiem pracowników, którzy zadbają o każdy jej szczegół, aby jej uczestnicy mogli skupić się na melancholijnej atmosferze pogrzebu oraz godnym pożegnaniu Zmarłej Osoby.

usługi pogrzebowe Arka